Pojedynczy trening (tylko dla osób, które brały już udział w co najmniej w jednym kursie lub znana jest nam ich jeździecka przeszłość)- w dniach wtorek-czwartek (godzina do uzgodnienia)- 100zł (dla stałych klientów oferujemy też karnety na treningi).

Wyjazd w teren (1,5h) (tylko dla osób, których jeździecka przeszłość jest nam znana lub została sprawdzona na co najmniej jednym treningu)- 150zł.

Kurs trwa 2,5 dnia (zaczyna się po południu pierwszego dnia i rozpoczyna się wykładem i zajęciami teoretycznymi), po czym następują 2 dni intensywnych ćwiczeń praktycznych z przerwą obiadową.

Ilość zajęć praktycznych zależna jest od ilości uczestników;  cena kursu bez względu na ilość uczestników to 3000zł. Cena jednostkowa zależy od ilości uczestników, przykładowo, jeśli będą 2 osoby, to koszt dla jednej będzie wynosił 1500zł; maksymalna ilość osób to 6, ze względu na jakość szkolenia, w tym wypadku cena jednostkowa wynosi 500zł na osobę.

Bez względu na ilość uczestników do dyspozycji jest minimum 6 koni, oznacza to, że gdyby była tylko jedna osoba, będzie jeździła na 6 koniach od rana do wieczora w ciągu 2 dni.

Dopuszczamy uczestnictwo w kursie w charakterze słuchacza w cenie 250zł od osoby.

Do dyspozycji jest minimum 6 odpowiednio przygotowanych koni.

Każdy uczestnik podczas trwania kursu pracuje przynajmniej raz z każdym z koni.

Miesiąc reedukacji/ edukacji konia to 1600zł plus koszt pensjonatu w Stajni Chobienice- 600zł.